Головна » 2012 » Липень » 16 » ГАРНИЙ ПОЧАТОК ДРУГОГО КОЛА
23:28
ГАРНИЙ ПОЧАТОК ДРУГОГО КОЛА

9-3

15 липня команда ФК Тисів приймала дома команду Колос(Белеїв). Гравці команди   ФК Тисів рішуче налаштувалися на гру та вже з перших хвилин матчу почали тиснути на суперника.Вже на 5 хв. гри гравець  ФК Тисів КЛАДЬКО РУСЛАН розмочив ворота   Колос(Белеїв),а на 8 хв. ТУРМИС РОМАН робить рахунок 2-0.Гравці команди Колос(Белеїв) не встигли оговтатись від попередніх двох мячів, як гравець ХРОМИШИН ВАСИЛЬ на 11хв. забиває третій мяч у ворота суперника. Команда ФК ТИСІВ не перестаючи атакувати провевши чергову атаку, гравець РУСЛАН КЛАДЬКО робить дубль забивши 4-го мяча.Та гравці команди   Колос(Белеїв) на 23 хв. зуміли відіграти один мяч,а на 44 хв матчу гравець   ФК ТИСІВ  ТУРМИС РОМАН робить рахунок 5-1.

Другий тайм команди почали в тому ж дусі,а на 56 хв   Белеїв зумів відіграти ше одного мяча 5-2.Та гравці команди ФК Тисів зуміли оговтатись і на 63 хв. НЕЧЕПУРЕНКО АНДРІЙ забиває шостий мяч у ворота суперника,а на 65 хв. КЛАДЬКО РУСЛАН робить рахунок 7-2 забивши свій третій гол за цей матч.Нападник  ФК Тисів   ТУРМИС РОМАН на 79 хв. робить хет-трик,а на 81 хв. забиває свій четвертий мяч у ворота   Колос(Белеїв).Та гравці команди гостей на останні хвилині гри зуміли провести контр-атаку та забити третій гол у ворота ФК Тисів. Після кінцевого свистка рахунок було зафіксовано 9-3 на корисьть ФК Тисів.

Переглядів: 531 | Додав: міша | Рейтинг: 0.0/0